Młodszy grafik / Webdesigner

praca it: etat dla SmART MeDiA AdvertisinG Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: grafik gdańsk trójmiasto gdynia sopot stała photoshop webdesigner

Niedawno rozpocząłeś swoją przygodę z grafiką komputerową?
Chcesz szybko rozwinąć zdolności projektowania graficznego i zdobyć lub rozszerzyć doświadczenie w obsłudze programów graficznych?
Aplikuj na stanowisko Młodszego Grafika / Webdesignera w SmART MeDiA AdvertisinG Sp. z o.o.

Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Praca w siedzibie firmy (nie zdalna, nie freelance) – prosimy o uwzględnienie tego przed wysłaniem aplikacji.

Zadania:

  • wykonywanie prostych prac graficznych,
  • tworzenie wariantów grafiki na podstawie przedstawionego projektu graficznego,
  • nieskomplikowane prace projektowe,
  • cięcie dostarczonych projektów stron internetowych i osadzanie ich w szablonie xhtml,
  • przygotowywanie szablonów xhtml w połączeniu z arkuszami styli css.

Wymagania:

  • znajomość podstawowego oprogramowania (Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw),
  • znajomość xhtml oraz css,
  • dokładność i sumienność,
  • szybkie przyswajanie wiedzy, rozwinięty zmysł estetyczny i zdolność do samokrytyki.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu grafiki na potrzeby internetu,
  • doświadczenie w tworzeniu szablonów xhtml (model boxowy) w oparciu o arkusze styli css,
  • doświadczenie w tworzeniu grafiki do druku,
  • znajomość jQuery (lub pokrewnych),
  • podstawowa znajomość Adobe Flash (tworzenie prostych bannerów),
  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy,
  • inwencja i chęć zdobywania nowej wiedzy.

Oferujemy:

  • pracę w siedzibie firmy na pełen lub pół etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń,
  • dostęp do zasobów wiedzy tematycznej,
  • dodatkowe szkolenia wewnętrzne,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz dodatkowy system motywacyjny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-17
Wyświetlona: 17416 razy