Konsultant ds. wsparcia zespołu administratorów

praca it: etat dla Experis / Kraków

Tagi: Backup AppV VMware Citrix Active Directory

Zadania:
zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów korzystających z produktów firmy (2 linia wsparcia)
analiza zgłoszeń i rozwiązywanie incydentów i problemów

Wymagania:
wykształcenie informatyczne (co najmniej stopień licencjata)

Mile widziane:
znajomość języka szwedzkiego lub norweskiego w stopniu podstawowym
znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych
zainteresowanie branżą IT, gotowość do nauki
doświadczenie w obsłudze klienta
nastawienie na realizację celów

Oferujemy:
możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z branży IT
atrakcyjne wynagrodzenie
szkolenia z obszaru IT
ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
codzienny kontakt z językami obcymi

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-11
Wyświetlona: 5209 razy