Front-end Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: frontend CSS HTML JavaScript webdeveloper

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się zapewnieniem usług turystycznych w Polsce oraz za granicą, poszukujemy Front-end Developera.

Opis stanowiska:
• Programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem javascript/jquery, HTML, CSS
• Wdrażanie serwisów internetowych w oparciu o dostarczone makiety UX i projekty graficzne
• Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej
• Badania, analiza aktualnych trendów i rozwiązań

Wymagania:
• Praktyczna znajomość technologii internetowych HTML5, CSS3, JavaScript
• Doświadczenie w projektowaniu UI/UX mile widziane
• Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
• Umiejętność optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek
• Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych
• Doświadczenie poparte stosownym portfolio
• Komunikatywność i odpowiedzialność, kreatywna współpraca z zespołem
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Ciekawą, ambitną pracę w renomowanej firmie
• Rozwój – wykorzystywanie nowoczesnych technologii, udział w szkoleniach i konferencjach
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-06
Wyświetlona: 4723 razy