PHP Developer - Gdańsk

praca it: etat dla ITFS / Gdańsk

Tagi: PHP AJAX SVN GIT MySQL

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.
Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis stanowiska:
Dołącz do zespołu PHP Developerów realizującego ciekawe i ambitne projekty w branży Internet/E-commerce, daj sobie szansę na zdobycie doświadczenia w dużej organizacji i uzyskania dobrych zarobków – aplikuj już dzisiaj!

Szukamy PHP Developerów, którzy dołączą do zespołu naszego klienta w Gdańsku. Nastawiamy się na stałą współpracę. W zależności od Twoich zainteresowań i kompetencji możesz dołączyć do jednego z trzech zespołów, co umożliwi Ci realizowanie ciekawych i zróżnicowanych projektów.
Chcemy zbudować zespół składający się z osób szukających nowych wyzwań oraz chcących ciągle się doskonalić dzięki udziałowi w innowacyjnych projektach dla szerokiego grona odbiorców.

PHP Developer

Opis projektu:
• Miejsce pracy: Gdańsk,
• Branża: Internet/ e-Commerce,
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,

Zakres zadań:
• Projekt dotyczy programowanie w warstwie logiki biznesowej w PHP,
• W zależności od preferencji i kompetencji Kandydata możliwe jest dołączenie do jednego z zespołów:
a) zajmującego się Intranetem i integracją systemu CS,
b) rozwijającego aplikacje logistyczne,
c) rozwijającego platformę usług marketingowych Klienta.

Wymagane umiejętności:
• Minimum rok doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka PHP,
• Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych MySQL,
• Praktyczna wiedza dotycząca XML, XSLT, AJAX,
• Znajomość SVN, GIT, CVS,
• Doświadczenie w pracy w środowisku Linux oraz w programowaniu obiektowym,
• Znajomość WebServices.

Mile widziane umiejętności:
• Znajomość CSS3,
• Znajomość innego języka obiektowego,
• Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych oraz ich optymalizacją.

Wymagana znajomość języków obcych:
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną lub lepsza.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
• Elastyczne godziny zatrudnienia,
• Pakiet benefitów,
• Możliwość realizacji kolejnych projektów we współpracy z ITFS.

Prześlij do nas CV zawierające poniższą klauzulę na adres b.hojnacki@itfs.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa:
Bartosz Hojnacki
b.hojnacki@itfs.pl
(+48) 531 119 893

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-04
Wyświetlona: 4730 razy