Młodszy Koordynator Działu Szkoleń IT

praca it: etat dla ALX / Warszawa

Tagi: linux windows edukacja biuro

Firma ALX od 2002 r. oferuje szkolenia informatyczne wysokiej jakości i konsekwentnie rozszerza swoją ofertę, zdobywając zaufanie wielu firm z różnych branż. Jesteśmy jednym z liczących się graczy na polskim rynku szkoleń informatycznych. Posiadamy sześć własnych, wyposażonych w wysokim standardzie sal szkoleniowych w Warszawie. Dysponujemy również salami w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i w Łodzi oraz sprzętem mobilnym umożliwiającym prowadzenie szkoleń wyjazdowych. Posiadamy również oddział w Londynie.

Oferujemy szkolenia informatyczne z zakresu: systemów operacyjnych (m.in. Linux, Microsoft), języków programowania, narzędzi do modelowania i analizy, baz danych (dla programistów i analityków), sieci komputerowych i bezpieczeństwa, oraz oprogramowania biurowego.
Do naszej centrali w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Koordynatora Działu Szkoleń IT (pracownik biurowy). Oferujemy pracę w siedzibie firmy w Warszawie w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki osoby zajmującej wskazane stanowisko:
- szeroko rozumiane kontakty z klientami (email oraz telefonicznie)
- redagowanie ofert, umów i innych dokumentów (w większości dotyczących specjalistycznych szkoleń informatycznych)
- kontakty z trenerami oraz firmami współpracującymi z ALX
- rozwiązywanie bieżących problemów podczas szkoleń
- planowanie kalendarza szkoleń

Wymagania:
- wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji
- bardzo dobra organizacja własnej pracy
- sumienność i terminowość
- umiejętność prowadzenia kilku (różnych) projektów w tym samym czasie
- umiejętność sprawnego redagowania różnego rodzaju tekstów
- podstawowa znajomość pakietu biurowego MS Office (Word, Excel)
- język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne rozmowy z klientami oraz przygotowywanie ofert (obsługa zapytań i klientów zagranicznych)
- znajomość terminologii informatycznej (lub chęć i możliwości szybkiego jej przyswojenia)

Mile widziane:
- umiejętności marketingowe
- podstawowa znajomość HTML (aktualizacje treści w serwisach internetowych)
- doświadcznie w planowaniu i/lub realizacji promocji w Internecie (SEO, SEM, newslettery, etc)
- inicjatywa, kreatywność i chęć rozwijania własnych umiejętności
- wykształcenie z dowolnego z tzw. kierunków ścisłych
- certyfikat potwierdzający znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- możliwości rozwijania się (i udziału w szkoleniach)
- pracę w ścisłym centrum Warszawy w biurowcu o nowoczesnym standardzie
- mały i sympatyczny zespół
- pracę w przyjaznej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-03
Wyświetlona: 5709 razy