Inżynier Systemu NMS (administrator – wdrożeniowiec monitoring video)

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: NMS IPTV Linux Unix Windows Server

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Inżynier Systemu NMS (administrator – wdrożeniowiec monitoring video).

Obowiązki
praca z systemami umbrella NMS (instalacja, konfiguracja, utrzymanie, nadzór);
wsparcie techniczne dla administratorów sieci WAN, LAN;
instalacje, uruchomienia i utrzymanie urządzeń (routery, switche, serwery);
instalacje, uruchomienia i utrzymanie systemów Telewizji Cyfrowej (DVB-C/T, IPTV);
zdalny nadzór urządzeń systemów;
prowadzenie szkoleń dla klientów firmy;
współpraca z zagranicznymi partnerami firmy.

Oczekujemy
wykształcenie wyższe Teleinformatyka/Telekomunikacja;
doświadczenie jako administrator sieci, CCNA;
znajomość zagadnień: Linux/Unix, Windows Server;
doskonała znajomość zagadnień sieciowych;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
znajomość zagadnień – SNMP, SOAP/XML.

Oferujemy
interesującą pracę w nowoczesnej firmie działającej w międzynarodowym otoczeniu;
doskonałe możliwości rozwoju zawodowego;
pracę przy najnowocześniejszych technologiach sieci informatycznych i telekomunikacyjnych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-02
Wyświetlona: 6536 razy