UX Designer/Information Architect

praca it: etat dla IT KONTRAKT / Warszawa

Tagi: UX Designer Projektant Grafik

Cześć,

Poszukuję doświadczonego UX Designera do Warszawy na długofalowy kontrakt dla szwajcarskiej firmy z branży farmaceutycznej.

Możliwa każda forma umowy. Stawka dla osób doświadczonych, nawet do 13 tys. netto + vat.

Obowiązki:
• Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy
• Projektowanie interfejsów i architektury informacji aplikacji webowych oraz mobilnych
• Wspieranie zespołu podczas całego cyklu życia systemu
• Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów.

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie: w projektowaniu użyteczności zorientowanej na użytkownika
• w projektowaniu makiet, flow, struktur serwisów
• w przeprowadzaniu analizy biznesowej
• przeprowadzaniu testów użyteczności
• znajomość procesów UCD
• Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z międzynarodowym zespołem/klientem)

Oferujemy:
• comiesięczne spotkania integracyjne (pizza, przekąski, piwo, gry & zabawy – Warszawa, Poznań)
• Biura wyposażone w Chillout Roomy z konsolami PS, pufami,
• Wyjazdy zagraniczne
• Inicjatywy szkoleniowe: zewnętrzne, wewnętrzne ITK: SQL, HP ALM,
• Dodatkowy sprzęt do poprawienia jakości pracy
• Ścieżka Kariery. Świetne możliwości rozwoju,pełna odpowiedzialność za realizowane projekty
• Synergia, szanse, możliwości (procesy rekrutacyjne, rozmowy techniczne, handbooki)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-30
Wyświetlona: 5435 razy