Programista PHP praca Kraków

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Kraków

Tagi: PHP Symfony

Pasjonuje Cię programowanie? Chciałbyś pracować nad dużymi projektami? Lubisz pracę w młodym zespole i chcesz rozwijać się w stabilnej firmie, a dodatkowo pracować w samym centrum Krakowa? Nie przepadasz za open space’ami? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia!

Oferujemy:
- ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
- elastyczny czas pracy,
- możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,
- pracę w siedzibie firmy w Krakowie.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP, JavaScript,
- praktyczna umiejętność programowania obiektowego,
- znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL),
- znajomość języka angielskiego (czytanie i pisanie dokumentacji technicznej),
- znajomość architektury MVC,
- umiejętność korzystania z Git,
- znajomość Symfony i/lub Zend Framework,
- zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność.

Dodatkowym atutem będzie:
- praktyczna znajomość wzorców projektowych,
- znajomość biblioteki JQuery,
- znajomość Doctrine ORM,
- znajomość systemów LINUX/UNIX.

Zadania:
- tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
- rozwiązania typu CMS, CRM, B2B, E-commerce, skalowalne systemy portalowe.

Zapraszamy także studentów IV i V roku informatyki!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-27
Wyświetlona: 4385 razy