Developer iOS/Android

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: Java J2EE HTML CSS JavaScript

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Developera iOS/Android.

Opis stanowiska:
Praca polegająca na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS oraz możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.

Oczekujemy:
bardzo dobra znajomość Java, Android SDK, Objective-C, SDK iOS;
dobra znajomość możliwości Androida od wersji 4.0 oraz iOS od wersji 5.0;
co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne Android i iOS;
tworzenie wielowidokowych aplikacji w Android 4.x;
znajomość dobrych praktyk w tworzeniu aplikacji na Android;
doświadczenie z REST;
umiejętność współpracy przy wykorzystaniu systemu kontroli wersji (preferowany GIT);
umiejętność tworzenia testów jednostkowych;
umiejętność korzystania ze wzorców projektowych;
dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
umiejętność współpracy przy wykorzystaniu Maven;
znajomość j2ee i/lub innych frameworków webowych;
doświadczenie w pracy z aplikacjami serwerowymi w technologii J2EE;
doświadczenie z Hibernate, Struts;
znajomość html, css, javascript;
doświadczenie w programowaniu aplikacji korzystających ze strumieni wideo.
W CV proszę zamieścić krótki opis do 5 najistotniejszych realizowanych projektów (informacje dotyczące wielkości i zakresu projektu, czasu jego trwania oraz własnej roli).

Oferujemy:
pracę przy ciekawych projektach;
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
kontakt z najnowszymi technologiami;
szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-26
Wyświetlona: 4796 razy