Developer C/Embedded (Telco)

praca it: etat dla Antal International / Wrocław

Tagi: C Embedded Low level niskopoziomowy GSM GPRS EDGE UMTS HSP

Zadania:
• Analiza wymagań oraz specyfikacja techniczna i funkcjonalna projektu,
• Rozwój i utrzymanie sieci pakietowych (stos protokołów: GSM/GPRS/EDGE, UMTS/HSPA),
• Przygotowanie projektu do nowych funkcjionalności,
• Optymalizacji istniejących rozwiązań i rekomendowanie możliwych ulepszeń,
• Współpraca w międzynarodowym zespole projektowym.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka programowania C,
• Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych, szczególnie w obszarze GSM, UMTS, SIM / USIM
• Doświadczenie w rozwoju oprogramowania dla modułów bezprzewodowych,
• Umiejętność testowania i weryfikacji interoperacyjności sieci,
• Mile widziane doświadczenie z zakresu L3 (MM, GMM, RRC, CC, SM, SS)
• Opcjonalnie: rozwój i utrzymanie stosu protokołu LTE,
• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne).
• Gotowość do delegacji zagranicznych z ramienia firmy.

Oferujemy:
• Pracę w gronie specjalistów, dającą możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego,
• Kreatywną współpracę z możliwością realizacji własnych pomysłów,
• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
• Pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy zagraniczne,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub kontrakt B2B).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-20
Wyświetlona: 4953 razy