Java Developer (Junior/Middle/Senior)

praca it: etat dla Antal International / Wrocław

Tagi: Java JavaEE Spring Hibernate Play SQL MySQL Oracle MSSQL JBoss Weblogic Websphere Glassfish Maven Tomcat Apache JUnit Mockito Scrum Agile Kanban Maven Ant

Zadania:
• Projektowanie oraz rozwój architektury „inteligentnego systemu” zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi działu R&D,
• Diagnozowanie napotkanych problemów i dostarczenie kreatywnych rozwiązań,
• Analiza postępów prac oraz proponowanie innowacyjnych zmian,
• Tworzenie najwyższej klasy kodu.

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w języku Java,
• Dobra znajomość min. jednego z framework-ów: Spring, Hibernate, Struts, Grails, Play
• Znajomość systemów zarządzania bazą danych RDBMS (MySQL, Oracle, MSSQL)
• Znajomość języka zapytań SQL,
• Dobra znajomośc jednego z serwów aplikacyjnych: JBoss, Weblogic, Websphere, Glassfish
• Znajomość bibliotek testowych (np. JUnit, Mockito),
• Znajomość metodologii zwinnych (SCRUM),
• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Mile widziane:
• Wyższe wykształcenie (Informatyka, Telekomunikacja, etc.)
• Znajomość Javascript, HTML, CSS
• Certyfikat Sun / Oracle

Oferujemy:
• Możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy w gronie najlepszych specjalistów,
• Kreatywną współpracę z możliwością realizacji własnych pomysłów,
• Dostęp do najnowszych technologii,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-20
Wyświetlona: 5054 razy