Webmaster z dobrym niemieckim

praca it: etat dla Randstad / Szczecin

Tagi: webmaster webdesinger html css www

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta z branży IT pod Szczecinem, poszukujemy osób na stanowisko webmastera.

Zakres obowiązków:
- obsługa systemu ERP firmy
- tworzenie i edycja plików dla systemu ERP
- kontakt ze wsparciem technicznym dla danych systemów informatycznych firmy
- zarządzanie CMS
- obsługa infrastruktury informatycznej firmy

Oczekiwania:
- wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe na dane stanowisko
- minimum rok na obsłudze systemów ERP i CMS
- j. niemiecki – bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie
- znajomość HTML5, CSS3
- mile widziany PHP
- Pakiet Adobe (m.in. Photoshop)
- bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, niekoniecznie VBA)

Oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premie uznaniowe
- prywatna opieka medyczna
- umowa o pracę
- szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-16
Wyświetlona: 4987 razy