Graphic Designer / Web Designer

praca it: etat dla AIMEDIA / Łódź

Tagi: Grafik Designer Flash Web

AIMEDIA poszukuje osoby na stanowisko Graphic Designera.

Szukamy kreatywnej osoby do pracy w biurze w Łodzi.

Obowiązki:

  • Kreacja grafik na potrzeby kampanii internetowych (bannery, LP, mailingi, animacje flash)
  • Projektowanie serwisów i aplikacji web’owych
  • Kreacja oraz skład materiałów promocyjnych do druku (ogłoszenia prasowe, plakaty, inserty)

Wymagania:

  • Minimum 3-letnia praktyka na stanowisku Graphic Designera lub pokrewnym popartego portfolio
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych z rodziny Adobe, w szczególności Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji (w tym internetowych)
  • Umiejętność projektowania i optymalizacji materiałów na potrzeby internetu (layouty stron www, landing page, bannery, storyboardy,
    eCommerce product display)
  • Umiejętność rysowania (tablet Wacom)
  • Doświadczenie w projektowaniu materiałów do druku – DTP
  • Umiejętność kreowania prac zgodnych z Brandbookami oraz specyfikacjami drukarni
  • Dbanie o wysoką jakość kreowanych materiałów
  • Dobra organizacja pracy i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość AS2 / AS3 (podstawowa)
  • Znajomość HTML/CSS oraz umiejętność cięcia layoutów stron www
  • Znajomość Adobe Flash, Adobe After Effects oraz Adobe Premiere
  • Doświadczenie w animacji flash (timeline – bannery), opracowywanie kampanii wg specyfikacji dostawców
  • Doświadczenie w projektowaniu stron RWD

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawowe wynagrodzenie, dodatek komunikacyjny, dodatek telekomunikacyjny
  • Możliwość ciągłego rozwoju własnych umiejętności zawodowych dzięki pracy ze specjalistami w różnych dziedzinach
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o załączenie klauzuli o treści “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych)”

Termin składania aplikacji: 25.01.2015 r.

Załącznik
Pobierz PRACA_GraphicDesigner_01.2015.pdf

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-15
Wyświetlona: 5864 razy