Backend Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Programista PHP Linux

Kraków

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego twórcy aplikacji rozrywkowych, specjalizująca się w tworzeniu mobilnych oraz przeglądarkowych gier komputerowych, poszukujemy Specjalisty na stanowisko Backend Developer do pracy w Krakowie.

Opis stanowiska:
• Rozwijanie i utrzymywanie usług backendowych używanych przez portal GameDesire.com
• Refaktoring istniejącej aplikacji w kierunku architektury mikroserwisowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Dobra znajomość PHP
• Wiedza na temat architektur nowoczesnych aplikacji internetowych
• Znajomość dobrych praktyk inżynierskich
• Znajomość Node.js będzie dodatkowym atutem
• Znajomość NoSQL będzie mile widziana
• Znajomość Linux będzie mile widziana

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w nowej, rozwijającej się branży
• Twórczą atmosferę pracy, możliwość realizacji własnych pomysłów
• Pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną i kartą Multisport
• Dodatkowe premie za dojazd rowerem do pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-13
Wyświetlona: 4312 razy