Junior Oracle Support Specialist

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Oracle HTML

Junior Oracle Support Specialist Kraków Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami. Aktualnie dla naszego klienta, lidera na rynku międzynarodowym w zakresie zarządzania ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym oraz doradztwie w obszarze outsourcingu, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Oracle Support Specialist.

Opis stanowiska:
- Wsparcie aplikacji Oracle EBS (szablony, dane, proces testowania)
- Zarządzanie usługami dla klientów z Wielkiej Brytanii
- Zapewnienie wysokiej jakości funkcjonowania aplikacji

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatnich lat
- Znajomośd środowiska Oracle, oraz VBA, VB, HTML lub XML będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra znajomośd języka angielskiego

Oferujemy:
- Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet świadczeo socjalnych
- Możliwośd rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-13
Wyświetlona: 4697 razy