Analityk Systemowy - Kierownik Projektów

praca it: etat dla Eversoft sp. z.o.o. / Warszawa

Tagi: Analityk Systemowy Kierownik Projektów informatyka Warszawa

Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę ekspertów branżowych i technologicznych. Jest dynamiczną firmą nastawioną na ciągły rozwój. Realizuje ogólnopolskie projekty informatyczne w zakresie doradztwa, wdrożeń i eksploatacji oraz wytwarzania oprogramowania.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz planami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów zainteresowanych projektem na stanowisku:

ANALITYK STSTEMOWY- KIEROWNIK PROJEKTÓW

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

· Analiza wymagań użytkowników systemu

· Tworzenie specyfikacji wymagań

· Analiza techniczna wykonalności zmian wraz z oceną ich wpływu na środowisko, koszty i zagrożenia związane z implementacją

· Zarządzanie projektami wdrożeniowymi

· Definiowanie zadań dla zespołu wytwórczego

· Odbiór prac od zespołu wytwórczego

· Dostosowanie systemu do potrzeb klientów

· Szkolenia użytkowników

· Prezentacje systemu

Wymagania:

· Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

· Wykształcenie wyższe (najchętniej IT, zarządzanie, ekonomia)

· Umiejętność modelowania procesów biznesowych

· Doświadczenie w gromadzeniu i analizie wymagań

· Doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych

· Umiejętność pisania dokumentacji oraz prowadzenia prezentacji i szkoleń

· Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

· Znajomość narzędzi CMS

· Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

· Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane:

· Znajomość systemu Liferay

· Znajomość notacji BPMN 2.0

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach

· Pracę w młodym i dynamicznym zespole

· Możliwość pracy w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju osobistego

· Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna (działalność gospodarcza)

· Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

· Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)

Jak jesteś zainteresowany, napisz do nas i wyślij swoje CV w języku polskim na adres: krzysztof.zadrozny@eversoft.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Eversoft Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-05
Wyświetlona: 4984 razy