Front-end Developer - Warszawa

praca it: etat dla AlterPage sp. z o.o / Warszawa

Tagi: Frontend PHP Developer PhotoShop Web

Agencja interaktywna AlterPage poszukuję Frontend Developera.

Stawiamy na nowe technologię. Poszukujemy przede wszystkim osób, które nie boją się wyzwań i dużych projektów. Nie interesuje nas jaką szkołę skończyłeś tylko co potrafisz

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Front-end Developer

Zadania:

Głównym zadaniem będzie wdrażanie, rozwój i testowanie serwisów i aplikacji internetowych oraz mobilnych, opartych o HTML5/CSS3 oraz Javascript, a także odpowiedzialność za wsparcie techniczne (specyfikacje, analizy, testy) w innych projektach.

Wymagania:

min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
chęć rozwoju
znajomość standardow W3C
znajomość CSS 3
znajomość zagadnień responsive web design
znajomość HTML5
znajomość frameworka jQuery
umiejętność ciecia layoutów
znajomość Photoshop

Mile widziane:

znajomość PHP
umiejętnośćpisania w natywnym Javascript
znajomość GIT
znajomość node.js
znajomość jQueryMobile, jQueryUI

Oferowane Warunki:

Pełny etat/działalność gospodarcza/umowa zlecenie
Wynagrodzenie miesięcznie: 3000,00 zł – 7000,00 zł (Brutto) – zależne od formy zatrudnienia, umiejętności i doświadczenia
Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od umiejętności i formy zatrudnienia
Miejsce pracy: siedziba firmy
Możliwość rozwoju zawodowego
Doskonała atmosfera pracy
Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Dane kontaktowe:

AlterPage sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 70 lok 47
00-175 Warszawa
NIP 5213653177
KRS 0000475211
REGON 146803036

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-23
Wyświetlona: 5010 razy