Networking Specialist

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: vpn lan network wrocław administrator sieci

NETWORKING SPECIALIST

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta – szwedzkiej firmy z branży spożywczo-przemysłowej, posiadającej swoje oddziały w pięciu krajach na trzech kontynentach – poszukujemy osoby na stanowisko Networking Specialist.

Opis stanowiska:
• Praca w zespole ekspertów sieciowych
• Zarządzanie opartą o VPN globalną oraz lokalną siecią
• Zarządzanie infrastrukturą WLAN
• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo sieciowe
• Zarządzanie systemem VoIP opartym o Alcatel
• Zarządzanie platformami komunikacyjnymi opartymi na produktach Microsoft oraz Polycom
• Poszukiwanie obszarów do rozwoju, wprowadzanie ulepszeń

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z technologiami sieciowymi (routing, switching, protokoły LAN/WAN/WLAN)
• Doświadczenie w zarządzaniu VPN
• Doświadczenie we wdrażaniu WLAN (najlepiej w środowisku przemysłowym oraz/lub biurowym)
• Umiejętność monitorowania sieci
• Dobra znajomość PKI
• Umiejętność pracy z zaporami sieciowymi
• Doświadczenie w pracy z systemem VoIP w oparciu o produkty Cisco/Alcatel będzie atutem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności technicznych oraz językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, darmowe lunche)
• Dogodną pod kątem dojazdu lokalizację

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-22
Wyświetlona: 5115 razy