Project Manager

praca it: etat dla Ivision.pl / Kraków

Tagi: project manager

IVISION. PL świadczy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania i wsparcia rozbudowanych rozwiązań internetowych: serwisów i portali, aplikacji webowych, rozwiązań e-commerce, a także usługi związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym.

Od 2007 r. nieprzerwanie tworzymy skuteczne rozwiązania dla polskich i zagranicznych klientów (Szwajcaria, USA, Francja, Irlandia, UK, Australia).

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Project Managera należeć będzie:

  • Koordynowanie prac zespołu przy projektach Agencji (budowa i wsparcie serwisów oraz narzędzi internetowych, projekty kreatywne: dtp, branding design, kampanie e-marketingowe)
  • Dbanie o wysoką jakość projektów i wdrożeń
  • Pilnowanie terminów oraz budżetów
  • Kontakt z klientem

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Świetna organizacja pracy
  • Znajomość nowych technologii i trendów na rynku interaktywnym
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym
  • Znajomość i rozumienie zasad usability oraz projektowania user expierence
  • Umiejętność zarządzania zespołem i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość podstaw technologii: HTML/CSS/JS, PHP,

Mile widziana znajomość:

  • Rozwiązań open source: Wordpress, Magento
  • Systemu Redmine

Oferujemy:

  • Pracę w 20-osobowym teamie stawiającym na jakość
  • Udział w ciekawych projektach oraz rozwój
  • Świetną atmosferę pracy
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Udział w budowaniu struktury agencji
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i prowizj

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-18
Wyświetlona: 5291 razy