Senior Java Developer

praca it: etat dla OneStep Software Sp. zo.o. / Poznań

Tagi: Java JEE jUnit

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się wyszukiwaniem utalentowanych i ambitnych Specjalistów z branży IT.

Co różni nas od innych?
- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie
technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy, zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Senior Java Developer.

Poniżej więcej szczegółów:

Główne zadania:
- tworzenie aplikacji w ramach zespołu SCRUM,
- tworzenie aplikacji zgodnie z przyjętymi standardami i wzorcami projektowymi,
- tworzenie dokumentacji technicznej,
- przeprowadzanie testów jednostkowych.

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne,
- doświadczenie w programowaniu obiektowym i tworzeniu oprogramowania w technologii Java/JEE,
- doświadczenie z technologiami do testów automatycznych (JUnit, JMock, Easy Mock, Selenium),
- znajomość wzorców projektowych,
- doświadczenie w pracy z technologiami webowymi (HTML, XML, JavaScript, CSS, AJAX),
- umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
- praktyczna znajomość narzędzi Eclipse, SVN/Mercurial/Git, Maven,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego min. na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej.

Dodatkowo mile widziana:
- znajomość metodyk Agile,
- znajomość frameworków: Spring, Struts, GWT, Vaadin, JSF,
- znajomość zagadnień związanych z SOA,
- znajomość serwerów aplikacyjnych (JBoss, IBM WebSphere, Oracle Weblogic),
- znajomość notacji UML,
- wiedza dot. systemów UNIX.

Oferujemy:
- pracę zgodną z metodykami Agile,
- środowisko pracy oparte na systemie operacyjnym Linux i wydajnych maszynach developerskich,
- możliwość rozwoju kompetencji poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami,
- udział w konferencjach oraz w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- dostęp do zaawansowanych i nowoczesnych technologii,
- przyjazną atmosferę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych,
- dofinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy LUX MED,
- dofinansowanie do kart: Karta Rabatowa Benefit oraz Karta MultiSport Plus.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-17
Wyświetlona: 4683 razy