Programista Java x4- Gdańsk

praca it: etat dla ITFS / Gdańsk

Tagi: Java TDD/BDD Spring EJB

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.
Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis stanowiska:
Dołącz do zespołu Java Developerów realizującego ciekawe i ambitne projekty w branży media/ internet, daj sobie szansę na zdobycie doświadczenia w dużej organizacji i uzyskania dobrych zarobków – aplikuj już dzisiaj!

Szukamy czterech Młodszych Java Developerów, którzy dołączą do zespołu naszego klienta w Gdańsku. Nastawiamy się na stałą współpracę. Projekt, do którego dołączysz, dotyczy m.in. przetwarzania równoległego i rozproszonego oraz integracji systemów informatycznych.
Chcemy zbudować zespół składający się z osób szukających nowych wyzwań oraz chcących ciągle się doskonalić dzięki udziałowi w innowacyjnych projektach dla szerokiego grona odbiorców.

Wymagania:
Poniżej lista wymagań oraz technologii, z których będziesz korzystał podczas pracy. Twoja znajomość i doświadczenie w środowisku Javy jest dla nas bardzo istotna, jednak równie ważna jest chęć poznawania nowych rozwiązań i umiejętność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy.

Młodszy Java Developer (R&D) x4 – Gdańsk

Opis projektu:
• Miejsce pracy: Gdańsk,
• Branża: media/ internet,
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,
• Liczba wakatów: 4.

Opis stanowiska/ zakres zadań:
• Tworzenie aplikacji i ich komponentów z zastosowaniem metodyki TDD/BDD,
• Przygotowanie dokumentacji projektowej,
• Analiza nowych technologii pojawiających się na rynku,
• Opracowywanie i wdrażanie standardów wewnętrznych,
• Integracja systemów informatycznych.

Wymagane umiejętności:
• Minimum rok doświadczenia w programowaniu Java (w tym programowanie aplikacji rozproszonych – EJB, Spring),
• Znajomość systemu Unix oraz narzędzi internetowych (bazy danych, serwery WWW),
• Znajomość zagadnień dotyczących architektury rozwiązań internetowych,
• Umiejętność organizowania pracy własnej.

Mile widziane umiejętności:
• Umiejętność programowania w technologii Python, Scala,
• Znajomość technologii Hadoop, Storm, Spark, Akka ,

Wymagana znajomość języków obcych:
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:
• Pracę związaną z zagadnieniami Big Data,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii,
• Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

Prześlij do nas CV zawierające poniższą klauzulę na adres b.hojnacki@itfs.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa:
Bartosz Hojnacki
b.hojnacki@itfs.pl
(+48) 531 119 893

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-15
Wyświetlona: 5423 razy