Młodszy programista Java/JEE

praca it: etat dla Bitzware / Oława

Tagi: programista Java JEE MySQL Tomcat

Poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy programista Java/JEE
Miejsce pracy: Oława
Osoba dołączy do zespołu specjalistów rozwijających produkt firmy.

Zakres obowiązków:
- Realizowanie prac programistycznych zgodnie z przekazanymi wymaganiami
- Projektowanie i implementację oprogramowani

Wymagania:
- Umiejętność programowania w języku Java
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
- Technologie web: JavaScript, HTML, CSS
- Znajomość frameworków Spring, JEE, Hibernate
- Dobra znajomość technologii bazodanowych:bazy PostgreSQL, MySQL
- Znajomość co najmniej dwóch serwerów aplikacji: Tomcat, Jetty, JBoss AS,

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dogodną lokalizację pracy
- Udział w interesujących projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-14
Wyświetlona: 3950 razy