Webmaster (Angular JSS)

praca it: etat dla Novelty Consulting / Warszawa

Tagi: Webmaster HTML CSS JavaScript

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży e-commerce, szukamy do Warszawy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

• Programowanie warstwy front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML, CSS i JavaScript,
• Optymalizacja stosowanych rozwiązań,
• Współpraca z zespołem funkcjonalnym i developerskim w przygotowywaniu rozwiązań,
• Tworzenie i wdrażanie działających w większości przeglądarek layoutów zgodnych z otrzymanymi projektami graficznymi,
• Dbanie o wysoką jakość kodu komponentów sklepu internetowego, poprawki błędów.

Oczekiwania:

• Min. 3-letnie doświadczenie w branży e-commerce,
• Bardzo dobra znajomość XHTML/HTML5 i CSS2/3,
• Umiejętność zorientowanego obiektowo programowania w JavaScript,
• Bardzo dobra znajomość bibliotek jQuery oraz technologii AJAX,
• Umiejętność optymalizacji tworzonych stron pod różne przeglądarki i urządzenia,
• Znajomość języka PHP5 w stopniu umożliwiającym realizację prostych zmian istniejącego kodu,
• Znajomość systemów kontroli wersji SVN i GIT,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę firma-firma,
• Konkurencyjne wynagrodzenie,
• Praca w młodym i energicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-05
Wyświetlona: 4825 razy