Programista PHP Symfony2

praca it: etat dla Absolvent.pl Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista PHP Symfony 2 Elastic Search

Szukamy do warszawskiego biura (innego nie mamy, ale lokalizacyjny przymiotnik dodaje prestiżu i nie mogliśmy sobie odmówić) nowych talentów teamu programistycznego!

Chcemy pracować z najlepszymi, więc jeśli posiadasz, wiedzę i umiejętności, czyli wiesz z czym to się kreuje – LETS US KNOW! Dobre pieniądze, etat i fajny projekt już na Ciebie czekają!

Kto: Grupa Absolvent.pl
Gdzie: Warszawa
Stanowisko: Programista PHP (pełny etat)

Młody zespół, kreatywne myślenie i praca której nie będziesz przeklinać w niedzielę – Twoja wymarzona posada jest na wyciągnięcie ręki. Dołącz do nas i zostań Programistą PHP (Symfony).

Poszukiwany:
• Programista o dużych możliwościach;
• Człowiek który lubi rozwiązać problemy;
• Spokojny duch który wie na co zwrócić uwagę;
• Osoba która ma tzw. “attention to detail”.

Posiadasz:
- Rozwinięte poczucie odpowiedzialności (http://www.thatwasfunny.com/top-20-programmers- excuses/239)
- Spore doświadczenia w programowaniu w PHP i znajomości OOP
- Praktyki w tworzeniu projektów przy użyciu Symfony2
- Znajomości MySQL i MongoDB
- Znajomości Git-a (z chęcią zobaczymy Twoje konto na GitHubie :))
- Praktycznej wiedzy z zakresu wzorców projektowych
- Komunikatywność
- Kreatywność (to sztandarowy punkt wszystkich ogłoszeń, wiec też go wrzucamy :) )
- Znajomość JS (node.js)
- Mile widziana znajomość Elastic Search/SOLr
- Aktywność open source

Wyzwania, zadania i obowiązki:
• Będziesz m.in. odpowiedzialny za rozwój aplikacji internetowych od ZERA, które docelowo będą używane nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych (Czechy/Węgry).
• Doing the “Extra mile” – no problem for you!

Oferujemy:
• Praca na nowiutkim sprzęcie i monitorem 27’ cali;
• Niezbędne oprogramowanie
• Niezbędną dawkę kofeiny;
• Miłą atmosferę i żarty
• Wyzwania
• Pieniądze 4000-9000 (netto) B2B (lub inna forma współpracy).

Dlaczego warto?
Pracując z nami jako Programista PHP będziesz mógł rozwijać doskonalić umiejętności techniczne oraz zdobędziesz doświadczenie w rozwijaniu produktu od zera . Cenimy inicjatywę i skuteczną argumentację. Uważamy, że w grupie siła, więc motywujemy się wzajemnie i wspieramy.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij cv, zawierające zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych, na adres: biuro@absolvent.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-29
Wyświetlona: 5009 razy