IT Manager

praca it: etat dla ERS|Defines positive changes / Kraków

Tagi: it manager pm project manager zarządzanie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej właścicielem platformy e-commerce, lidera w swojej branży, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko IT Manager.

Doświadczenie:
• Absolwent inżynierii (informatyki lub telekomunikacji);
• Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Znajomość ograniczeń technicznych rozwiązań webowych;
• Wiedza na temat projektowania i tworzenia aplikacji;
• Bardzo dobra znajomość systemów ERP;
• Znajomość systemów informatycznych (np SCM zarządzania sprzedażą, prognozowanie);
• Umiejętności programowania w SQL i full-SaaS będzie wielkim atutem;
• Umiejętność tworzenia opisu wymagań funkcjonalnych oraz dokumentacji technicznej;
• Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
• Mile widziana znajomość języka francuskiego;
• Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu;
• Skrupulatność i precyzja;
• Dobre zdolności organizacyjne;
• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za ciągłość działania systemów i aplikacji;
• Odpowiedzialność za codzienne wsparcie użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych;
• Zarządzanie nowymi oraz istniejącymi projektami informatycznymi, w tym: stroną www e-commerce; systemem ERP; system SCM, innymi systemami informatycznymi specyficznymi dla transakcji firmy;
• Zarządzanie dwoma zespołami programistycznymi.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-27
Wyświetlona: 5240 razy