Młodszy architekt systemów (portale WWW)

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: HTTP HTML CSS AJAX XML

Młodszy Architekt Systemów (portale WWW)
Nr ref.: 2014_11_mlodszy_architekt_ portale
Wynagrodzenie: 7 000 zł brutto

Dołączysz do zespołu Active Content, który jest odpowiedzialny za wdrażanie oraz utrzymywanie portali WWW z wykorzystaniem autorskiej platformy CMS klasy Enterprise. Do zadań zespołu należy także śledzenie trendów rynkowych i stałe rozwijanie oraz udoskonalanie naszego produktu. Poszukujemy osoby z wykształceniem technicznym (preferowana informatyka), niekoniecznie z doświadczeniem zawodowym, która chce się rozwijać w kierunku projektowania systemów informatycznych oraz zarządzania projektami.

Zakres obowiązków:
• zbieranie i analiza wymagań we współpracy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
• tworzenie oraz rozwijanie specyfikacji funkcjonalnej, technicznej oraz dokumentacji projektowej i produktowej,
• śledzenie trendów rynkowych oraz analiza nowych rozwiązań pod kątem możliwości rozbudowy produktu,
• współpraca z Kierownikiem Zespołu w obszarze koordynacji prac z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
• nadzór i wsparcie zespołu programistów w procesie implementacji systemu,
• testowanie i odbiór wewnętrzny rozwiązań,
• przeprowadzanie prezentacji produktu przed klientami,
• przeprowadzanie szkoleń z obsługi platformy Active Content,
• wsparcie klientów w ramach usługi utrzymaniowej.

Wymagane kwalifikacje:
• znajomość technologii internetowych (HTTP, HTML, CSS, AJAX, XML),
• znajomość podstaw zagadnień sieciowych (protokoły sieciowe, szyfrowanie, usługi sieciowe),
• znajomość relacyjnych baz danych – umiejętność projektowania modeli danych,
• systematyczność i dokładność,
• komunikatywność,
• samodzielność.

Dodatkowym atutem będzie :
• znajomość zagadnień związanych z: projektowaniem rozwiązań internetowych, ergonomią interfejsów użytkownika,
• wiedza w zakresie:
o inżynierii oprogramowania,
o projektowania mobilnych oraz responsywnych stron internetowych (RWD),
o optymalizacji działania serwisów WWW.

Oferujemy:
• wynagrodzenie: 7 000 zł brutto miesięcznie,
• kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
• pracę z doświadczonym, kompetentnym oraz zgranym zespołem (współpraca z Architektami Systemów, Programistami oraz Project Managerami),
• możliwość rozwoju w obszarze projektowania aplikacji internetowych oraz zarządzania projektami,
• dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
• wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe
• opiekę medyczną (Medicover) i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,
• dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno,
• forma zatrudnienia: umowa o pracę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia , możliwość pracy na 4/5 etatu)

Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem:
Nr ref. 2014_11_mlodszy_architekt_portale

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-27
Wyświetlona: 5551 razy