Tester Manualny

praca it: etat dla ERS|Defines positive change / Kraków

Tagi: QA tester tester manualny tester oprogramowania Quality Assurance Inżynier ds jakości oprogramowania

Dla naszego klienta, krakowskiej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:
TESTER MANUALNY

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość HTML, XML
  • umiejętność pisania bardzo prostych skryptów w dowolnym języku
  • podstawowa znajomość programowania – rozumienie istniejącego kodu
  • doświadczenie w używaniu narzędzi wspierających śledzenie błędów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • przygotowanie planów i scenariuszów testowych w oparciu o dokumentację bądź opis słowny
  • wykonywanie testów aplikacji sieciowej
  • raportowanie i śledzenie błędów
  • ścisła współpraca z zespołem tworzącym oprogramowanie

Mile widziane:

  • doświadczenie w testowaniu produktów telekomunikacyjnych
  • certyfikacja ISTQB
  • znajomość Jiry
  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w zakresie testowania aplikacji webowych
  • pracę na pełny etat, na dogodnych warunkach
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna, szkolenia
  • elastyczne godziny pracy, a w razie potrzeby – możliwość pracy zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-20
Wyświetlona: 5184 razy