Młodszy Programista Java - 4 stanowiska

praca it: etat dla ITFS / Bełchatów

Tagi: Java JVM TDD Spring Maven

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.

Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis stanowiska:

Dołącz do zespołu Java Developerów realizującego ciekawe i ambitne projekty w branży media/ internet, daj sobie szansę na zdobycie doświadczenia w dużej organizacji i uzyskania dobrych zarobków – aplikuj już dzisiaj!

Szukamy czterech młodszych Java Developerów, którzy dołączą do zespołu naszego klienta w Gdańsku. Nastawiamy się na stałą współpracę. Projekt do którego dołączysz dotyczy utrzymywania i rozwijania od strony back-endu jednej z usług Klienta – wirtualnego dysku.

Chcemy zbudować zespół składający się z osób szukajacych nowych wyzwań oraz chcących ciągle się doskonalić dzięki udziałowi w innowacyjnych projektach dla szerokiego grona odbiorców.

Wymagania:

Poniżej lista wymagań oraz technologii, z których będziesz korzystał podczas pracy. Twoja znajomość i doświadczenie w środowisku Javy jest dla nas bardzo istotna, jednak równie ważna jest chęć poznawania nowych rozwiązań i umiejętność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy.

- 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Dobra znajomość języka Java i JVM,

- Dobra znajomość wybranych metodologii – TDD, Continous Integrations, Continous Delivery, Pair Programming lub Code Review,

- Znajomość Linuxa oraz system kontroli wersji GIT,

- Znajomość wybranych technologii: Spring 3, Apache Camel, Nginx lub MySQL,

- Znajomośc wybranych bibliotek – Guava, JClouds, JUnit/TestNG, Hamcrest/FEST, Maven, Sonar, Jenkins, JIRA

- Znajomość j. angielskiego na poziomie pracy z dokumentacją techniczną

Co oferujemy?

- Udział w współtworzeniu produktów dla szerokiego grona odbiorców,

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole z wykorzystaniem, najnowocześniejszych technologii,

- Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

Prześlij do nas CV zawierające poniższą klauzulę na adres b.hojnacki@itfs.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa:

Bartosz Hojnacki

b.hojnacki@itfs.pl

(+48) 531 119 893

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-19
Wyświetlona: 5742 razy