Senior Developer PHP

praca it: etat dla AMB Energia / Polska

Tagi: symfony linux php

Wymagania:
dobra znajomość PHP 5, REST, JS
znajomość MongoDB
doświadczenie z frameworkiem Symfony2
znajomość Gita
podstawy poruszania się po Linuxie

Zakres obowiązków:
tworzenie wydajnego kodu w Symfony2 i Ember.js na podstawie zleconych zadań
tworzenie systemu CRM tworzącego przewagę na rynku energii elektrycznej

Oferujemy:
praktyczne doświadczenie w popularnych technologiach – REST, NoSQL, Symfony2
pracę z MongoDB w środowisku produkcyjnym
poznanie dużych systemów związanych z energetyką
praktyczną wiedzę z zakresu integracji systemów, pracę z wieloma API
pracę w pięcioosobowym zespole
środowisko pracy: laptop Lenovo z i7, 12Gb RAM, 1Tb+8Gb SSHD + monitor Full HD

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-07
Wyświetlona: 5617 razy