Technical Support - integracja stron www (14-22)

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: HTML CSS JavaScript AJAX PHP

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych, w związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Technical Support – integracja stron www
(lokalizacja: Wrocław)

Zadania:

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów technicznych naszych klientów, współpracę z naszym działem Customer Support oraz działem Developmentu. Jest to wewnętrzny produkt firmy, osoba na tym stanowisku również będzie odpowiedzialna za rozwijanie produktów.

Wymagania:

dobra znajomość języka angielskiego
znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript, AJAX, REST
znajomość języka PHP – podstawy
komunikatywność (praca wymaga bardzo dobrej komunikacji z resztą zespołu)
gotowość do pracy w godzinach popołudniowych/wieczornych (np. 14-22)

Oferujemy:

pełną wyzwań i dynamiki pracę w innowacyjnym środowisku, z pasjonatami w swojej branży;
atrakcyjne wynagrodzenie – od 4000 zł netto
pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę zlecenie
interesujący pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-06
Wyświetlona: 4624 razy