Programista .NET (branża: Ubezpieczenia)

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: net asp net mvc

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby która dołączy do zespołu Programistów .NET.

Programista .NET
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

Tworzenie aplikacji internetowych
Rozbudowę i modyfikację istniejących aplikacji internetowych

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Programista .NET
Znajomość technologii .NET (.NET Framework 3.5 / 4.0)
Znajomość ASP .NET 2.0 / 4.0 / MVC
Znajomość baz danych MS SQL 2005 / 2008
Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystujących platformę.NET oraz bazy danych MS SQL Server 2005/2008 i MySQL
Komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Elastyczne godziny pracy
Pracę w prestiżowej firmie
Możliwości rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-06
Wyświetlona: 4619 razy