Programista PHP [Kraków]

praca it: etat dla Opcom / Kraków

Tagi: php js css mysql

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wizjonerami internetu, łowcami w tradycyjnych mediach, kuglarzami eventów, a przede wszystkim – strategami komunikacji reklamowej. Zatrudniamy świetnych ludzi, by tworzyć świetne projekty. Rozwijamy się dynamicznie, dlatego wciąż szukamy kolejnych talentów!
Tym razem polujemy na zdolnego programistę PHP, który będzie odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych stron i webaplikacji opartych o LAMP dla największych światowych firm.

WYMAGANIA

  • bardzo dobra znajomosć >= PHP 5.3
  • dobra Znajomość ZF, Symfony2 (lub innego frameworka)
  • dobra znajomość baz danych MySQL
  • dobra znajomość JavaScript + jQuery
  • parcie na własny rozwój
  • umiejętność pracy w środowisku Linux

Dlaczego chciałbyś z nami pracować?

  • Oferujemy umowę na czas nieokreślony
  • Twoje zdanie zawsze będzie dla nas bardzo ważne
  • Nasze projekty wyróżniają się oryginalnością, bo ludzie którzy je tworzą nie są ograniczani sztucznymi barierami
  • Wiemy, jak twórczy chaos przekształcić w efektywny workflow. Korzystamy z wielu narzędzi wspomagających realizację projektu, co pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Krótko mówiąc – mniej stresu na co dzień
  • Zespół przyjmie Cię z otwartymi rękami i szybko się zaprzyjaźnicie. A jeśli Twój zwierzak Tęskni za Tobą, możesz zabrać go do pracy

Prezentacja firmy

Opcom, należy do czołowych agencji 360 w Polsce. Nasz sukces wynika z dobrej współpracy najlepszych specjalistów. Zatrudniamy świetnych ludzi, by tworzyć świetne projekty. Rozwijamy się dynamicznie i szukamy kolejnych talentów!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-05
Wyświetlona: 4675 razy