System administrator

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Windows server VMware Active Directory

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w branży odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej, poszukujemy osoby na stanowisko System Administrator w Katowicach.
Opis stanowiska:
• Wsparcie i utrzymanie infrastruktury klienta
• Prowadzenie projektów z użyciem VMware
• Utrzymanie systemu opartego na Windows Server
• Uczestniczenie w wielu ciekawych projektach

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z Windows Server 2008/2012 oraz VMware vSphere 5.1
• Znajomość Active Directory
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:
• Doświadczenie w technologii Storage
• Wiedza z zakresu HP Servers/Blades
• Znajomość ITIL
• Doświadczenie w pracy z PowerShell and Linux

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Pakiet świadczeń dodatkowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym CC14/SYSTEMADMINISTRATOR/KATOWICE/SCIGANI/2833 w tytule wiadomości e-mail na adres rekrutacja@cyclad.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-03
Wyświetlona: 5317 razy