Młodszy Programista PHP

praca it: etat dla JOBS.PL / Katowice

Tagi: Programista PHP MySQL HTML CSS

Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w Europie Środkowej Internetowym Serwisem Pracy.
Na rynku działamy od marca 1998. Aktywnie wspieramy Pracodawców w realizacji projektów rekrutacyjnych, udostępniamy zasoby bazy CV i oferujemy profesjonalny serwis ogłoszeniowy. To właśnie za naszym pośrednictwem Pracodawcy zatrudniają w swoich strukturach najlepszych pracowników.

W związku z intensywnymi działaniami związanymi z rozpoczęciem kilku projektów budowy nowych serwisów internetowych poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MPPHP/Jobs.pl

Zadania:

  • Tworzenia prawidłowego i funkcjonalnego kodu
  • Integracja z projektem graficznym (front-end)
  • Przeprowadzanie testów oraz prowadzenie dokumentacji projektu.

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania oraz implementowania skalowalnych aplikacji internetowych,
  • Znajomość technologii PHP5 OOP
  • Znajomość języka SQL oraz umiejętność efektywnej pracy z systemem baz danych MySQL,
  • Umiejętność programowania obiektowego oraz znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość HTML, CSS, XML, JavaScript wraz z frameworkiem jQuery,
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji GIT i SVN

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją serwisów www pod kątem SEO oraz UX
  • Znajomość metodologii SCRUM
  • Znajomość jednego z następujących wiodących frameworków PHP: Zend, Symfony

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Praca nad projektami, które wymagają kreatywnego myślenia i działania
  • W przypadku studentów – dostosowanie wymiaru i godzin pracy do zajęć
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub umowę zlecenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-30
Wyświetlona: 4700 razy