junior project manager

zlecenia it dla KAMIKAZE Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: staż praktyki account junior project manager

Kamikaze Sp. z o.o. poszukuje kandydatkę/kandydata na bezpłatny miesięczny staż na stanowisko Junior Project Manager.

Opis stanowiska:
Junior Project Manager będzie brał udział w przygotowaniu projektów reklamowych.
Do jego obowiązków należeć będzie m.in.:
- codzienne wsparcie działań Account Managerów i Project Managerów,
- samodzielne realizowanie mniejszych zadań,
- udział w pracach kreatywnych,
- wsparcie przy przygotowywaniu kampanii reklamowych,
- bieżące monitorowanie rynku i aktualizowanie bazy danych,
- bezpośrednia współpraca z zespołem grafików i programistów.

Kandydatka/kandydat powinien:
- bardzo dobrze znać język angielski,
- mieć podstawową wiedzę o marketingu interaktywnym i duże chęci jej pogłębiania,
- samodzielnie organizować sobie czas i pracę,
- posiadać umiejętność pracy w zespole,
- umieć pracować pod presją czasu,
- dobrze radzić sobie w sytuacjach stresowych,
- mieć wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Wybranej osobie zapewnimy:
- pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach dla polskich i zagranicznych klientów,
- nieograniczone możliwości rozwoju,
- możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia zawodowego,
- możliwość śledzenia jak powstaje koncepcja kampanii reklamowej, która oglądana jest w najpopularniejszych portalach i komunikatorach,
- realne szanse rozwoju zawodowego,
- wyjątkową atmosferę w młodym, interdyscyplinarnym zespole.

Oferujemy bezpłatny miesięczny staż, z możliwością późniejszego zatrudnienia na stałe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@kamikaze.com.pl. Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję. Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kamikaze Sp. z o.o. pracuje m.in. dla: Agros Nova (Łowicz, Fortuna, Tarczyn), Telefonia Dialog, Kamis, Zibi, Silicon and Software Systems, Redmere Technology, Port Lotniczy Łódź, Urząd Miasta Łodzi.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-21
Wyświetlona: 7631 razy