Software Tester

praca it: etat dla DIVANTE / Wrocław

Tagi: JUnit Redmine JIRA JAVA SVN

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 6 lat na rynku, ponad 120 utalentowanych specjalistów i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki, systemy rozproszone), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na_ www.divante.pl_.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: SC-WRO-TEST-2014/10

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która wesprze nas w testowaniu, tworzeniu dokumentacji testowej i kontroli jakości projektów, które realizujemy. Będziesz uczestniczył w tworzeniu projektów, które realnie wspierają biznes naszych klientów.

Zakres obowiązków:

• Dbanie o najwyższą jakość tworzonego oprogramowania
• Tworzenie scenariuszy testowych
• Testy oprogramowania z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji testów
• Testy wydajnościowe i bezpieczeństwa
• Testy funkcjonalne
• Bliska współpraca z programistami w zakresie prac naprawczych przy wykrytych błędach
• Tworzenie raportów z wykonanych testów

Szukamy osób:

• Posiadających doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży IT
• Praktycznie wykorzystujących narzędzia do testów automatycznych
• Znający sposób pracy z systemami ticketowymi np. Redmine
• Dobrze znających język angielski
• Sumiennych, zaangażowanych i bardzo dobrze organizujących pracę własną
• Posiadających wykształcenie wyższe informatyczne (bądź pokrewne)

Doceniamy:

• Znajomość systemów informatycznych od strony programistycznej (techniki inżynierii oprogramowania, podstawy programowania, SQL)
• Znajomość technik wirtualizacji serwerów, replikacji baz danych
• Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN

Oferujemy:

• Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w projektach, które realnie wspierają ich biznes i szybkiego zaobserwowania efektów swojej pracy
• Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia i warsztaty
• Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
• Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
• Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość pracy zdalnej
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Lekcje języka angielskiego
• Pakiet medyczny i kartę Multisport
• Bogatą biblioteczkę firmową, dostęp do Tutsplus.com
• Pyszną kawę i świeże owoce
• Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
• Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z dogodnym dojazdem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-29
Wyświetlona: 5087 razy