Content & Community Manager

praca it: etat dla New-invest / Kraków

Tagi: API ADK marketing zarządzanie

Miejsce pracy : Kraków

Forma zatrudnienia: dowolna

Zakres obowiązków:
· nadzorowanie treści widniejącej na stronach internetowych firmy
· promowanie firmy we wszystkich renomowanych kanałach informacyjnych
· tworzenie prezentacji marketingowych
· zarządzanie działem podczas generowania dokumentacji API i ADK, jak i innych prac programistycznych
· kontakt oraz zbieranie informacji i pomysłów od klientów w celu dobrej komunikacji i dzielenia się wiedzą z zespołem.

Wymagania:
· biegła znajomość języka angielskiego
· doświadczenie na podobnym stanowisku
· umiejętność przedstawienia produktów i usług technologicznych
· doświadczenie z bezprzewodowymi technologiami lub stronami WWW (wykorzystanie API)

Oferujemy:
· możliwość dołączenia do międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmy
· atrakcyjne wynagrodzenie
· prywatna opieka medyczna,
· członkostwo do siłowni
· program opcji pracowniczych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-29
Wyświetlona: 5383 razy