Project Manager

praca it: etat dla Divante / Bełchatów

Tagi: PM IT e-commerce UX SCRUM

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 6 lat na rynku, ponad 120 utalentowanych specjalistów i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki, systemy rozproszone), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.
W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: PRJ-WRO-PM-2014/10

Zakres obowiązków:

*Definiowanie zakresu projektu
*Szacowanie czasu realizacji zadań
*Planowanie harmonogramów projektu
*Koordynowanie zadań
*Alokowanie zasobów
*Zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu
*Nadzór nad jakością oraz terminowością realizowanych projektów
*Zapewnianie efektywnej komunikacji w zespole
*Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi odbiorcami

Nasze oczekiwania:

*Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (mile widziane wdrożenia e-commerce),
*Praktyczna znajomość metodyk zarządzania
*Doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach agile
*Umiejętność organizowania pracy i planowania
*Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
*Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
*Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
*Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

*Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w projektach, które realnie wspierają ich biznes i szybkiego zaobserwowania efektów swojej pracy
*Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia i warsztaty
*Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
*Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
*Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
*Stabilne warunki zatrudnienia
*Możliwość pracy zdalnej
*Atrakcyjne wynagrodzenie
*Lekcje języka angielskiego
*Pakiet medyczny i kartę Multisport
*Bogatą biblioteczkę firmową, dostęp do Tutsplus.com
*Pyszną kawę i świeże owoce
*Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
*Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek i dogodnym dojazdem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-28
Wyświetlona: 6381 razy