[Gdańsk] Senior Java Developer

praca it: etat dla Experis IT / Gdańsk

Tagi: Java C++ programista starszy programista APM

Naszym klientem jest światowy lider produkcji narzędzi i usług IT głównie wykorzystywanych w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, służby zdrowia, administracji publicznej oraz największych portali internetowych.

Senior Java Developer
Lokalizacja: Gdańsk
Nr ref.776660/113/JMI

Poszukujemy osób do projektu rozwijania oprogramowania dla odbiorców technicznych.

Zakres obowiązków:
• Rozwijanie funkcjonalności produktów firmy w języku Java
• Aktywny udział w projektowaniu rozwoju tworzonej platformy;
• Udział w całym procesie wytwarzania oprogramowania od analizy wymagań poprzez projektowanie do wdrożenia rozwiązania u klienta;
• Dbałość o dużą wydajność rozwiązania;
• Dbałość o jakość tworzonego kodu źródłowego: Code Review, Refactoring.

Oczekiwania:
• Bardzo dobra znajomość języka Java poparta minimum 4 letnim doświadczeniem;
• Znajomość framework’ów: Tomcat, JSF lub Cassandra;
• Umiejętność programowania wielowątkowego;
• Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji webowych w technologiach: HTML, JavaScript, CSS;
• Dobra znajomość SQL;
• Samodzielność, wielozdaniowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków;
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:
• Znajomość języka C++;
• Doświadczenia z wielowarstwowymi systemami rozproszonymi i Big Data;
• Znajomość sieci TCP/IP.

Oferta:
• Atrakcyjne warunki finansowe;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• W ramach pakietu socjalnego prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oszczędnościowy fundusz kapitałowy;
• Benefity: karta Multisport dla pracownika i najbliższej osoby, nauka angielskiego, możliwość korzystania z sal sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie udziału w wybranych wydarzeniach sportowych;
• imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin;
• Praca w ambitnym i zaangażowanym zespole;
• Dostęp do nowych technologii i możliwość rozwoju osobistego;
• Fun room: piłkarzyki; Xbox, darty.
• wiele innych inicjatyw wewnętrznych zależnych od pomysłowości pracowników.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-28
Wyświetlona: 5375 razy