Grafik / Art Director

praca it: etat dla LandieDigital.com / Cała Polska

Tagi: web design art director web designer projektowanie grafik digital signage www designer art

Agencja LandieDigital.com, poszukuje do stałej współpracy:

Senior Web Designer / Art Director

Oczekiwania:
• własne portfolio
• co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu webowym
• wyczucie estetyki,
• terminowość (warunek niezbędny) !!
• umiejętność myślenia funkcjonalnego = co z czego wynika i jak/dlaczego ma się pojawiać na ekranie

Obowiązki:
• projektowanie w obszarach DS – Digital Signage (bardzo zbieżne z www)
• projektowanie serwisów www (w tym RWD)
• projektowanie aplikacji desktopowych oraz mobilnych
• projektowanie story board’ów do reklam/animacji

Oferujemy:
• zdalną pracę
• możliwość wejścia w stałą współpracę po okresie próbnym
• pracę dla znanych marek oraz międzynarodowych brandów

Mile widziane:
• praca w cyklu dziennym

więcej o nas oraz naszych Klientach na naszej stronie: landiedigital.com

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-28
Wyświetlona: 5804 razy