Quality Assurance Engineer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Quality Assurance Engineer

Katowice

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego klienta w Katowicach – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem oprogramowania dla branży prawniczej oraz odzyskiwaniem danych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Quality Assurance Engineer.

Opis stanowiska:
• Utrzymywanie i rozwijanie aplikacji
• Wykonywanie testów automatycznych oraz weryfikacja pojawiających się błędów
• Wykorzystywanie zróżnicowanych narzędzi do automatyzacji testów
• Pełna odpowiedzialność za rozwijane oprogramowanie
• Praca w zespołach zorganizowanych według metody Scrum
• Praca z najnowszymi technologiami firmy Microsoft
• Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Praktyczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania w środowisku Agile
• Znajomość narzędzi do automatyzacji testów(Selenium, Coded UI, SpecFlow)
• Znajomość SQL
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysokie zdolności komunikacyjne

Mile widziane:
• Znajomość C#
• Certyfikat ISTQG/REQB

Oferujemy:
• Międzynarodowe i komfortowe środowisko pracy
• Przyjemną i dynamiczną atmosferę pracy
• Otwarty, kreatywny i innowacyjny zespół specjalistów
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych wraz z prywatną opieką medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-23
Wyświetlona: 4653 razy