Grafik/Ilustrator/Animator Flash

praca it: etat dla Fruli Sp. z o.o. / Jelenia Góra

Tagi: flash ilustrator grafik

Zadania:
Do zadań należeć będzie tworzenie ilustracji, animacji oraz projektów graficznych wykorzystywanych w kreacjach reklamowych oraz naszych serwisach.

Szukamy osoby o niebanalnym zmyśle estetycznym, z poczuciem humoru, potrafiącej stworzyć projekty wpisujące się w konwencję i styl serwisu fruli.pl.

Wymagania:
- praktyczne zdolności plastyczne potwierdzone portfolio
- bardzo dobra znajomość Macromedia Flash, Adobe Photoshop lub pakietu Corel Draw
- umiejętność tworzenia ilustracji w programach wektorowych i rastrowych
- samodzielność, kreatywność i rzetelność

Dodatkowymi atutami będą:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- wykształcenie plastyczne

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
- świetną atmosferę pracy w młodym, prężnym i kreatywnym zespole – możliwości ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- pracę z najnowszymi technologiami

Ważne – interesują nas wyłącznie osoby gotowe podjąć pracę na miejscu, w Jeleniej Górze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-19
Wyświetlona: 4480 razy