Junior Embedded Software Developer

praca it: etat dla Arche- Consulting / Wrocław

Tagi: Embedded C C++

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
- Projektowanie, rozwój i utrzymanie oprogramowania embedded przeznaczonego dla mobilnych platform opartych ma systemach operacyjnych Linux/Android.
- Udział w projektach związanych z najnowocześniejszymi technologiami mobilnymi – praca w międzynarodowym zespole.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (min. licencjat) – związane z informatyką, elektroniką lub dziedzinami pokrewnymi.
- Bardzo dobra znajomość języka C.
- Doświadczenie zawodowe w programowaniu systemów wbudowanych.
- Znajomość Linuksa i systemów operacyjnych czasu rzeczywistego.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Umiejętności analityczne.
- Zdolność do szybkiej nauki i poznawania nowych technologii.

Mile widziane:
- Dobra znajomość języka C++.
- Wiedza i doświadczenie z zakresu technologii GSM, WCDMA, LTE.
- Wiedza i doświadczenie z zakresu technologii BT, WLAN, NFC, GPS.

Firma oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Udział w interesujących projektach, również międzynarodowych.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Pakiet benefitów, a w nim: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport, dofinansowanie do obiadów.
- Pakiet relokacyjny.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-16
Wyświetlona: 4568 razy