Senior Consultant SAP ABAP

praca it: etat dla Arche Consulting / Wrocław

Tagi: Senior Consultant SAP ABAP

Opis stanowiska:

• Świadczenie usług konsultingowych i programistycznych (Klient międzynarodowy);
• Projektowanie i implementacja rozwiązań w technologiach SAP;
• Wycena nakładów prac dla rozwiązań technologicznych;
• Przygotowanie prawidłowej dokumentacji w oparciu o stosowną metodologię;
• Reprezentacja zespołu projektowego przed Klientem;
• Koordynacja pracy zespołu;
• Udział w zadaniach poza projektowych;
• Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników;
• Reprezentowanie firmy w działaniach marketingowych.

Wymagania:
• Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy projektowej w technologiach SAP;
• Bardzo dobra znajomość języka programowania ABAP (w tym ABAP OO);
• Dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych technologii: EDI, PI, ALE, Web Dynpro for ABAP, Web Services, migracja danych, archiwizacja, technologie wydruków);
• Podstawowa znajomość przynajmniej dwóch obszarów funkcjonalnych SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM, PLM, HCM, BI, CRM, SRM);
• Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu;
• Wykształcenie wyższe;
• Łatwość nawiązywania kontaktów;
• Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
• Atrakcyjne warunki finansowe, w szczególności rozliczanie nadgodzin, jeżeli takie były konieczne i zlecone podczas prac projektowych;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Pakiet ubezpieczeniowy;
• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę wejściową do tysięcy obiektów sportowych na terenie Polski; dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i inne
• Wyjazdy integracyjne;
• Szkolenia zawodowe i językowe;
• Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
• Przyjazną atmosferę w pracy;
• Zależnie od preferencji: dwa tryby pracy: wyjazdowy i stacjonarny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-14
Wyświetlona: 4620 razy