Programista Ruby on Rails

praca it: etat dla Cubiware / Warszawa

Tagi: programista ruby linux obiektowe aplikacje internetowe www systemy bilingowe systemy back-office

Cubiware jest spółka zajmujaca sie tworzeniem oprogramowania dla urzadzen interaktywnej telewizji
cyfrowej oraz internetowej. Firma współpracuje z klientami i partnerami zagranicznymi, a nasze oprogramowanie jest uzywane w USA, krajach Europy Zachodniej oraz w Azji. Naszymi Klientami sa
producenci urzadzen elektronicznych oraz operatorzy telekomunikacyjni. Obecnie w zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Programistów Ruby on Rails

Wymagania:
- dobra znajomosc jezyka Ruby oraz frameworku Ruby on Rails
- Znajomosc jezyka SQL (dialekt MySQL)
- Znajomosc angielskiego na poziomie umozliwiajacym komunikacje ws. technicznych (w mowie i pismie)

Mile widziane:

- znajomosc srodowiska Linux
- znajomosc technologii AJAX, protokołu SOAP

Przykładowe zadania:

- napisanie aplikacji umozliwiajacej edycje meta-danych filmów
- napisanie modułu obliczajacego koszt usługi dla abonenta
- napisanie modułu generujacego raporty

Oferujemy:

- mozliwosc rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym srodowisku pracy
- prace przy ciekawych i innowacyjnych projektach
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-17
Wyświetlona: 5503 razy