Programista PHP/Symfony2

praca it: etat dla Easysend Polska Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Symfony2 PHP Twig MySQL jQuery

Zakres obowiązków:
wdrażanie nowych funkcjonalności z użyciem PHP i Symfony2
optymalizacja, utrzymanie i rozwój aplikacji
wspótworzenie architektury kodu i bazy danych
refaktoryzacja i optymalizacja kodu
dokumentowanie tworzonego kodu

Od Kandydatów oczekujemy:
bardzo dobra znajomość PHP (OOP) w wersji 5.4, 5.5
bardzo dobra znajomość frameworka Symfony2 + Doctrine2 + Twig
znajomość baz danych MySQL
znajomość oraz umiejętność praktycznego wykorzystania wzorców projektowych
znajomość zagadnień czystego kodu oraz standardów programowania
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (preferowany GIT)
samodzielność, łatwość w rozwiązywaniu problemów, zdolności analityczne, umiejętność działania podpresją czasu
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą już zdobytą
poczucia humoru :)

Oferujemy:
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia; 4000 – 6000PLN brutto
umowę o pracę
pracę w metodologii Scrum
przyjazną atmosferę pracy w zespole ceniącym poczucie humoru
codziennie świeże owoce w kuchni i dobra kawa z ekspresu :)
ciągły rozwój, wymiana wiedzy i doświadczeń w zespole
uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych i ambitnych projektach
praca w elastycznych godzinach
możliwość rozowoju zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
firmowe wyjazdy integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-08
Wyświetlona: 5724 razy