Poszukiwany Graphic Designer

praca it: etat dla Hotchili / Warszawa, Wesoła

Tagi: Graphic Designer

Hotchili Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji interaktywnych na polskim rynku. Pracujemy dla czołowych polskich i międzynarodowych firm, takich jak Payback, Jeronimo Martins, Onet.pl czy Plus Bank. Przygotowujemy kompleksowe strategie obecności marek w Internecie, z których większość osadzona jest w świecie mediów społecznościowych. Tworzymy aplikacje, gry i inne dedykowane rozwiązania marketingowe, realizujące konkretne cele biznesowe naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Graphic Designer

Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar czasu: Cały etat

Zadania:
- tworzenie konceptów kreatywnych dla serwisów internetowych,
- przygotowywanie kompleksowych projektów graficznych,
- nadzór nad realizacją projektów dla kluczowych klientów.

Wymagania:
- biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
- doskonała znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole,
- pracę przy ciekawych projektach dla dużych polskich i międzynarodowych
marek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-07
Wyświetlona: 4719 razy