Project Manager

praca it: etat dla CPL Jobs Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Słowa klucze pmp pm project manager kierownik projektu prince2 itil Warszawa warsaw English angielski polska Poland telekomunikacja telecommunication

CPL Jobs jest międzynarodową częścią największej irlandzkiej korporacji zajmującej się rekrutacją i rozwiązaniami z obszaru Human Resources. Wchodzimy w skład sieci powiązanych ze sobą firm, mających główne siedziby w największych miastach Europy takich jak Dublin, Warszawa, Londyn, Praga i Bratysława.

Nasz Klient jest czołowym światowym dostawcą z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej. Tworzy kompletne rozwiązania dla klientów we wszystkich segmentach: operatorów sieci, dostawców serwisu, przedsiębiorstw i konsumentów prywatnych. Firma zatrudnia ponad 80 000 pracowników, posiada przedstawicielstwa w 140 krajach oraz jedną z najbardziej rozległych sieci klientów w sferze telekomunikacji na świecie.

Obecnie, w związku z planami dużego wzrostu w różnych segmentach rynku i dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich lat, firma poszukuje do swojej siedziby w WARSZAWIE, utalentowanych profesjonalistów na stanowisko PROJECT MANAGER.
Project Manager będzie odpowiedzialny za nadzór nad projektami z obszaru sieci teleinformatycznych dla operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i za granicą.

Główne obowiązki osoby na tym stanowisku:

• Prowadzenie projektów telekomunikacyjnych z obszru sieci inteligentnych,
• Nadzór nad pracami zespołu Integracyjnego i Architektonicznego,
• Zarządzanie zasobami, jakością, czasem i zatwierdzanie zmian w projekcie oraz współpraca z Architektem Technicznym,
• Motywowanie zespołu do sprawnego działania,
• Raportowanie do Menadżera działu Operacji Globalnych,
• Stałe pogłębianie znajomości rynku IT/Telecom, zwłaszcza w obszarze metodologii prowadzenia projektów IT,
• Wspólpraca z różnymi Działami firmy.

Profil idealnego kandydata:

• Wykształcenie wyższe w obszarze IT/Telekomunikacja;
• Około 5 lat doświadczenia przy projektach z obszaru IT/Telekomunikacja (Sieci), z czego minimum 3 lata na stanowisku Project Managera,
• Doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym, idealnie przy projektach dla Klienta zewnętrznego;
• Umiejętnośc współpracy z zespołami globalnie;
• Orientacja na jakość projektów i pracę zespołową;
• Umiejętność organizacji pracy zespołu, ustalania harmonogramu pracy i przekazywania informacji na wyższy szbel zarządzania,
• Certyfikat z obszaru Prince2, PMP, ITIL będzie dodatkowym atutem
• Doskonała znajomość języka angielskiego (Poziom B2 EU) – niezbędna;
• Zdolnośc pracy pod presją czasu oraz możliwośc odbywania podróży za granicę (około 30% czasu pracy w początkowych fazach projektu).

Klient oferuje:

• Pakiet motywacyjny (opeka medyczna, ubezpieczenie oraz wiele innych świadczeń);
• Umowę o pracę;
• Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy;
• Intensywne szkolenia techniczne w Polsce i za granicą oraz dostęp do najnowoczesniejszych technologii,
• Możliwości rozwoju zawodowego i udział w międzynarodowych projektach,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-14
Wyświetlona: 6697 razy