Build Master / Configuration Manager

praca it: etat dla ERS | Defines positive change / Kraków

Tagi: Build Master Configuration Manager DevOps Linux Chef Puppet

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:
Build Master / Configuration Manager.

Opis stanowiska

Build Master odpowiedzialny będzie za rozwój narzędzi do budowy projektu, systemu zarządzania konfiguracją, utrzymywaniem zbioru narzędzi wdrażania projektu. Ponadto, Pracodawca oczekuje aktywnego udziału w spotkaniach projektowych i dbałości o poprawność kodu. Build Master ściśle współpracował będzie z działami: rozwoju oprogramowania, suportu oraz QA.

Wymagania:

  • Doświadczenie programistyczne i/lub w administracji systemami
  • Znajomość języków skryptowych (Bash/Perl/Python/Ruby)
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka Java
  • Dobra znajomość elementów stosu technologicznego aplikacji webowych
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows
  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją systemów operacyjnych
  • Znajomość narzędzi zarządzania konfiguracją (Ansible/Chef/Puppet/Salt)

Pracodawca oferuje:

  • Współpracę w pełnym wymiarze godzin na dogodnych warunkach (umowa o pracę, o dzieło lub b2b)
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Szkolenia
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i zainteresowań (oraz wpływu na decyzje techniczne i organizacyjne)
  • Elastyczne godziny pracy, a w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-03
Wyświetlona: 5110 razy