Backend Developer

praca it: etat dla Interactive Solutions Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Frontend Developer Backend Developer Developer

WYMAGANIA
- minimum 3 letnie doświadczenie w budowaniu rozwiązań backendowych
- zaawansowana znajomość programowania obiektowego w PHP5
- umiejętność korzystania z bazy danych (np. MySQL, PostrgreSQL, MongoDB etc.)
- umiejętność tworzenia backendowych API (np. do komunikacji pomiędzy aplikacjami)
- znajomość wzorców programistycznych
- doświadczenie w co najmniej jednym frameworku PHP (Zend Framework, Symfony, Yii, etc.)
- znajomość algorytmów i struktury danych
- znajomość Twig, Doctrine, Rest API, XML
- umiejętność przygotowywanie scenariuszy testowych i tworzenie zautomatyzowanych testów
- doświadczenie w pracy zespołowej
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
● Dodatkowo:
- praktyczna znajomość frameworków JavaScript (Angular, Backbone, Ember, Express itp.)
- znajomość Javascript (lub jQuery i podobnych)
- znajomość HTML5 (API, semantyka)
- znajomość Apache i wybranych modułów (mod_rewrite, mod_proxy itp.)
- praktyczna znajomość Linuxa od strony codziennego środowiska pracy
- umiejętność korzystania z repozytorium kodu (np. Git, SVN, CVS etc.)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- projektowanie narzędzi eCommerce w zakresie warstwy back-end (na desktop oraz urządzenia mobilne)
- analizowanie wymagań, projektowanie oraz proponowanie optymalnych rozwiązań technicznych dla realizowanych projektów eCommerce
- udoskonalanie wdrażanych rozwiązań oraz obecnych narzędzi pod kątem wydajności oraz technologii
- dbałość o wysoką jakość kodu oraz weryfikacja oprogramowania pod kątem standardów projektowych
- tworzenie i przeprowadzanie testów
- bieżące raportowanie postępów prowadzonych prac
- opracowywanie dokumentacji technicznej dla prowadzonych projektów
- kreatywne myślenie nad innowacyjnymi funkcjonalnościami oraz wdrażanie ich w życie

OFERUJEMY
- atrakcyjne zarobki
- dofinansowanie nauki języka angielskiego
- atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
- swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-01
Wyświetlona: 4688 razy